Sizden Gelenler


Hilal teyzeciğim kitap çok güzeldi. Yani her sayfayı çevirdiğimde bırakamadım. Güzel ve sürükleyici olmuş. Kitabın devamını ve Sahra’nın cevabını çok merak ediyorum.

23 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ İpek Kuzucu okur yorumu.

Hilal’ ciğim çok sürükleyici bir kitap. Uzun süredir elime kitap almamıştım. Çok zevkle okudum. Özellikle Sahra’nın günlüğüne de ayrıca hayran kaldım. Emeğine sağlık. Yolun açık olsun.

10 Nisan 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Serap Kılıçaslan okur yorumu.

Hilal’im keyifle okudum ve bitti. Yüreğine sağlık çok gerçek ve etkileyici bir roman olmuş seni gönülden tebrik ediyorum.

09 Nisan 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Ülkü Kılıçaslan okur yorumu.

Merhaba ablacığım nasıl güzel hikaye. Her kelimesinden ayrı etkilendim. Seni canı gönülden tebrik ediyorum. Devamını merakla bekliyorum.

03 Nisan 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Sedanur Erat okur yorumu.

Canım kitabın sürükleyici ve anlatımıyla etkileyiciydi. Karakterleri ile bir harikaydı.İkincisini sabırsızlıkla bekliyorum. Yüreğine sağlık. Gerçekten tebrik ediyorum Çok güzel olmuş.Biraz okumam uzun sürdü ama değdi.

04 Nisan 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Özlem Korkmaz okur yorumu.

Kitabını okudum. Bayıldım. Nasıl güzel sözler, nasıl güzel bir hikaye. Sen edebiyat mezunu musun? O sözler, şiirler sanki yaşanmış gibi. Seni çok tebrik ediyorum Hilal.

02 Nisan 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Eda Narçin okur yorumu.

Canım kitabı okudum. Harika eline yüreğine sağlık ağlayarak okudum. Rabbim yolunu her daim açık etsin.

31 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Dilek Öken okur yorumu.

Canım kitabını okudum. Çok kitap okumayan ben sonunu merak ettiğim için hemen bitirdim. Çok yalın ve anlaşılır bir hikaye olmuş. Temiz duyguların hayatımızda olduğunu ve her zaman umutlu sabırlı olmamız gerektiğini bir kez daha senin kalbinden ve kaleminden dökülenlerle anladım. Ne mutlu bana ki senin gibi bir dostum var.

23 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Hatice Kuzucu okur yorumu.

Canım kitaba akşam başladım. Şimdi bitirdim. Bir solukta okudum. Hiç abartmıyorum. Yeminle muhteşem olmuş. Bayıldım, sürüklendim. Hala umut ediyor olabilmek sonunda umuda kavuşmak. Sabır ve dua ile. Eline, koluna, emeğine, yüreğine sağlık.

23 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Ebru Gülderen okur yorumu.

Roman okumayı sevenlerin kesinlikle okumasını tavsiye ettiğim bir kitap. Sürükleyici ve en güzeli de kendin yaşıyormuş gibi hissettiren, umudunu kaybetmemenin sana neler kazandırdığını öğreten ve bununla birlikte güzel bir aşk hikayesini anlatan bir kitap. Tebrik ederim.

23 Mart 2019‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Neriman Kasaboğlu okur yorumu.

Aslında sana yorumumu kitabı bitirdikten sonra yazacaktım. Kitap okumak benim tutkum ve ben asla bir kitabı tek başına okumam. Muhakkak farklı türlerde 3-4 kitap elimdedir ve dönüşümlü olarak okurum. Kitabın elimdeki 3 kitabı bıraktırıp kendini okutturdu. Anlatımındaki samimilik, tasvirlerindeki yalınlık, sanki hikayeyi bir dost meclisinde senden dinliyormuşçasına sürükledi beni. İlk kitabın için şunu söyleyebilirim; İkinciyi sabırsızlıkla bekliyorum. Eline, emeğine sağlık.

25 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Hilal Demirhan okur yorumu.

Canım arkadaşım yüreğine, kalemine sağlık. Anlaşılır, akıcı ve heyecan veren konusuyla bir umuttur yaşamak. Başarıların daim olsun.

25 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Sedef Sinoplu okur yorumu.

Hilal kitap biraz önce bitti. Benim için bir kitap kendini okutuyor, merak ettiriyorsa başarılıdır. İlk kitabın olmasına rağmen çok etkileyici, akıcı bir kitap olmuş. Elimden bırakamadım. Emeğine sağlık. Devamını heyecan ile bekliyorum. Selim’i de görürsem kulaklarından çekeceğim üzdü bizi.

25 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Aysun İnatlı okur yorumu.

Öyle bir zaman da girdi ki hayatıma Sahra ve Selim. Onlarla birlikte güldüm. Onlarla birlikte ağladım. Hayat kumbaramı iyiliklerle doldurdum. Canım çok akıcı ve anlaşılır bir kitap eline yüreğine sağlık.

29 Mart 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Yasemin Portakal okur yorumu.

Sevgili Hilal
Kitabının okumasını bu hafta bitirdim. İnsani duygularını çok naif bir anlatımla kaleme dökmüşsün. Yazmaya devam et. Hayatın içinden olağan sorunların kitaplaştırılması hem tarihe not hem de toplumsal olgunlaşma için çok önemli. Kitabın bu anlamda bir başlangıç. Kendini, kentini ve mahalleni yazmaya devam et. Kitabın için tekrar kutlarım.

04 Nisan 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Dr. Ceyhun İrgil okur yorumu.

Gururlanarak başladım, hayranlıkla bitirdim. Benim gibi birçok insanın kalbine dokunacak her kelimesi ayrı bir huzur ayrı bir anlam taşıyan bu eser için seni yürekten kutluyorum. Kitap okumayı zaten çok seviyorum, lakin bu kitabı okumak o kadar mutlu edici ki anlatamam. Okudukça güzelleşen her insanın kendinden bir parça bulacağı kitabın hayırlı olsun. Rabbim her daim yolunu açık etsin. Duygulandım, kendimi buldum zaman zaman. İlk kitabında bu kadar duygulandıysam ikinci kitabın nasıl olur. Tekrar teşekkür ederim.

08 Mayıs 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Tuba Aral okur yorumu.

Herkes bilir ki yeniden yeşeren her umut gelecek olan yeni bir mutluluğun habercisidir. Bu güzel kitapta senin hayatının umudu, mutluluk sebebi olsun. Seve seve okudum kalemine sağlık.

10 Mayıs 2019 ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Elif Zeybek okur yorumu.

Çok sevgili Hilal Hanım ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ isimli kitabınızı soluksuz okudum. Çok güzeldi çok etkilendim. Baş ucu kitabım oldu. Harika bir kitap olmuş. Başarılarınız daim olsun. 2. Kitabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgilerimle.

16 Mayıs ‘’Bir Umuttur Yaşamak’’ Derya Necip okur yorumu.